• Ekonomik Kriz Başarıyı Doğurdu
 

      Hantat ve Aksa süpermarketler zincirine Göppingen`de bir yeni şube daha katıldı. Göppingen`de açılan
yeni şubeyle birikte 5`e ulaşan şubelerin tamamında ağırlıklı olarak Hantat markası adı altında çok çeşitli
ürünler satışa sunularak, rekabet güçlerini artırıyorlar.

     GÖPPİNGEN- Hantat ve Aksa süpermarketler zincirine Göppingen`de bir yeni şube daha katıldı. Göppingen`de açılan yeni şubeyle birikte 5`e
ulaşan şubelerin tamamında ağırlıklı olarak Hantat markası adı altında çok çeşitli ürünler satışa sunularak, rekabet güçlerini artırıyorlar. 
     Özellikle kendi markalarını oluşturma sebeplerinin başında son yıllarda yaşanan ekonomik olumsuzluklar ve beraberindeki kriz ortamının etkileri olduğunu kaydeden başarılı Türk şirketi yöneticileri, Haksız rekabet ortamı sebebiyle, bu yöntemi geliştirdik dediler.
Tesis ve marka
Zeytin, konserve, reçel, baklagiller ve daha birçok ürünü kendi oluşturduğumuz tesislerde markalaştırdık. Bugün Hantat`a olan ilgi ne kadar doğru bir karar aldığımızı gösteriyor diyen şirket yetkilileri, ALDİ, LİDİL ve Marktkauf, Hantat ürünlerine ilgi gösterdiklerinin altını çizdi.
Hantat ve Aksa Şirketler Grubu yetkilileri başarılarını ve geleceğe yönelik planlarını şu şekilde ifade ettiler Başarıya inandik ve disiplinli çalışmayla hareket ediyoruz. Öyle ki, süpermarket zincirlerimizde helal kesilmiş et çeşitleri, günlük ekmek ve unlu mamullerin hemen hemen tamamını hazırlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Badden Württenbeg eyaletinde gelecekte yeni süpermarketleri zincirimize ekleyeceğiz. Şu anda Göppingen ve Heidenheım`da yeni açılan Hantat, Echterdingen`de Semah, Tuttlingen ve Schweninningen Aksa Süpermarketler ismiyle hizmet vermekteyiz. Bu adresler kalite, güven ve ucuzluğun doğru adresidir.
 
  • ANUGA 2011 DÜNYA GIDA FUARINDA BULUŞTUK

 

       8 Ekim – 12 Ekim 2011 Tarihlerinde Köln/ Almanya da düzenlenen Anuga 2011 Dünya Gıda Fuarında yoğun ilgi gören standımızda ürünlerimizi bir kez daha Dünyanın beğenisine sunduk. Fuar boyunca özveri ile Türkiye’nin lezzetlerini Tüm Dünyadan gelen katılımcılara tattırma fırsatı bulduk.
Fuarda bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.
HAN TAT GIDA VE İHT. MAD. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

   

 
 
© 2012 Hantat Gıda
USF tasarım